Munkatársak

Vezetőség | Fiókkönyvtárak | Gyermekkönyvtár | Gyesen levő kollégák | Gyűjteményszervezési Csoport |HEVESTÉKA Hálózati Csoport | Helyismereti Gyűjtemény | Informatikai osztály | Jogi és Közigazgatási Szakrészleg | Központi Könyvtár | Titkárság  | Nyugdíjasaink | Eger MJV Polgármesteri Hivatala - Gazdasági Iroda 

 
Vezetőség

 

 
toszerne Tőzsér Istvánné Géczi Andrea
igazgató
Telefon: (36) 516-428 / 116 mellék, 20/548-2552
E-mail: tozser@brody.iif.hu
     
Kelemenné Csuhay Zsuzsanna
szolgáltatási igazgatóhelyettes
Telefon: (36) 517-599 / 112 mellék, 30/341-4550
E-mail: kcszs@brody.iif.hu

 

 
     
 Farkas Márta
szervezési igazgatóhelyettes
Telefon: (36) 517-576 / 132 mellék, 20/546-1826
E-mail: fmarta@brody.iif.hu
   
     
  Vas Gábor Tamás
igazgatási igazgatóhelyettes, rendszergazda
 
Telefon: (36) 516-596 / 150 mellék
E-mail: vasgt@brody.iif.hu
   
     
 Varga Lászlóné
EU-s pályázatok pénzügyi vezető
Telefon: (36) 517-599 / 112 mellék
E-mail: mvargane@brody.iif.hu
     
Titkárság    
     
 

Jeneiné Csernák Marianna
titkárságvezető

Telefon: (36) 515-050 / 120 mellék,
20 / 249 4266

E-mail: jeneimarianna@brody.iif.hu
 
     
 Dobiné Józsa Erika  Telefon: (36) 516-633 / 111 mellék
Fax: (36) 517-574
E-mail: doberika@brody.iif.hu
     
  Lombosi Mónika Telefon: (36) 515-050 / 137 mellék
E-mail: lmonika@brody.iif.hu
     
     
Központi Könyvtár    
     
Aradi Ferenc Telefon: (36) 516-595 / 123 mellék
E-mail: aferenc@brody.iif.hu
     
 
Bede Adrienn
 
Telefon: (36) 516-595 / 122 mellék
E-mail: badri@brody.iif.hu
     
 Fekete Ildikó Telefon: (36) 516-595 / 135 mellék
E-mail: fildiko@brody.iif.hu
     
 Kulcsárné Király Mária Telefon: (36) 516-595 / 123 mellék
E-mail: kulcsarm@brody.iif.hu
     
 
Liktor Tibor
 
Telefon: (36) 516-595 / 123 mellék
     
dr. Szemerszkiné Dürgő Csilla Telefon: (36) 516-595 / 123 mellék
E-mail: szdcsilla@brody.iif.hu
     

Veresné Lefler Katalin

Telefon: (36) 516-595 / 123 mellék
E-mail:
Könyvtárközi: hmkonyvtarkozi@ella.hu

     
Zsoldos Marianna Telefon: (36) 516-595 / 125 mellék
E-mail: zsoldima@brody.iif.hu
     
Helyismereti Gyűjtemény    
     
Burai Bernadett Telefon: (36) 516-595 / 127 mellék
E-mail: bdetti@brody.iif.hu
     
 
Kiss Péter
 
Telefon: (36) 516-595 / 113 mellék
E-mail: kissp@brody.iif.hu
     
 
Szécsényi Orsolya
 
Telefon: (36) 516-595 / 127 mellék
E-mail: szorsolya@brody.iif.hu
     
 
Turay Zoltán
 

Telefon: (36) 516-595 / 115 mellék
 
     
Gyermekkönyvtár    
     
 Pauer Erika
csoportvezető
Telefon: (36) 310-363
E-mail: paueri@brody.iif.hu
 Bálintné Fadgyas Eszter Telefon: (36) 310-363
E-mail: feszter@brody.iif.hu
 
Tilkiné Varga Katalin
 
Telefon: (36) 310-363
E-mail: katus66@brody.iif.hu
     
Jogi és Közigazgatási Gyűjtemény     
     
     
Fiókkönyvtárak    
     
  Kunráth Ágnes
Felsővárosi fiókkönyvtár
Telefon: (36) 788-175
E-mail: harmasfiok@brody.iif.hu
     
  Zentai Réka
Felnémeti fiókkönyvtár
Telefon: (36) 431-127
E-mail: kettesfiok@brody.iif.hu
     
     
HEVESTÉKA Hálózati Csoport    
     
 
Komló-Szabó Ágnes
hálózati csoportvezető 
 
Telefon: (36) 517-576 / 117 mellék
E-mail: szaboagi@brody.iif.hu
 
Czank László
 
Telefon: (36) 517-576 / 133 mellék
E-mail: czankla@brody.iif.hu
 


Kelemen László
 

Telefon: (36) 517-576 / 117 mellék
E-mail: konyvtarbusz@brody.iif.hu
 
Kulcsár Kitti
 
Telefon: (36) 517-576 / 134 mellék
E-mail: kkitti@brody.iif.hu
Nagyné Petrenkó Lea Telefon: (36) 517-576 / 133 mellék
E-mail: nplea@brody.iif.hu
 
Orsó Éva
 
Telefon: (36) 517-576 / 133 mellék
E-mail: orsoeva@brody.iif.hu
  Pádár-Deák Krisztina  Telefon: (36) 517-576 / 117 mellék
E-mail: deakriszta@brody.iif.hu
 


Porkoláb Judit
 

Telefon: (36) 517-576 / 133 mellék
E-mail: pjudit@brody.iif.hu
 
Szabó Eszter
 
Telefon: (36) 517-576 / 134 mellék
E-mail: szeszter@brody.iif.hu
     
Gyűjteményszervezési Csoport    
     
Mihály Andrea
gyűjteményszervezési csoportvezető
Telefon: (36) 517-575 / 129 mellék
E-mail: mihalya@brody.iif.hu
Aradiné Kovács Judit

Telefon: (36) 517-575 / 119 mellék
E-mail: judit@brody.iif.hu

 Bodó Boglárka Rita Telefon: (36) 517-575 / 119 mellék
E-mail: bogi@brody.iif.hu
 Molnár Krisztina Telefon: (36) 517-575 / 119 mellék
E-mail: mkriszti@brody.iif.hu
 
Morvainé Várkonyi Andrea
 
Telefon: (36) 517-575 / 119 mellék
E-mail: mvandrea@brody.iif.hu
 

Verle Ágnes
 
Telefon: (36) 517-575 / 119 mellék
E-mail: verlagi@brody.iif.hu
Vécsei Jánosné Telefon: (36) 517-575 / 119 mellék
E-mail: vjeva@brody.iif.hu
     
Informatikai Osztály     
     
 
Kalicz Tamás

 
Telefon: (36) 515-050 / 150 mellék
E-mail: kaliczt@brody.iif.hu
 
Rózsa Dániel

 

Telefon: (36) 515-050 / 150 mellék
E-mail: rdani@brody.iif.hu

 

Tömösközi Péter

 
Telefon: (36) 515-050 / 150 mellék
Eger MJV Polgármesteri Hivatala - Gazdasági Iroda  
     
  Dolenszky-Szőke Szilvia
költségvetési ügyintéző
Telefon: (36) 521-923
E-mail: Dolenszky-Szoke.Szilvia@ph.eger.hu
 

Szávuné Wéber Erika
gazdasági ügyintéző

Telefon: (36) 523-700/893
E-mail: Szavune.Erika@ph.eger.hu
  Vargáné Andrási Anna
vagyongazdálkodási ügyintéző
 
Telefon: (36) 521-942
E-mail: Vargane.Anna@ph.eger.hu
     
Gyesen lévő kollégák    
 
Ferenc Beáta
 
E-mail: ferencbea@brody.iif.hu
 
Lőrinczné Jakab Gabriella
 
E-mail: lgabi@brody.iif.hu
Szuhár Dóra E-mail: szdora@brody.iif.hu
     
Nyugdíjasaink    
     
Bodor Katalin E-mail: vkati59@gmail.com
  Engel Tibor Telefon: +36-20-998-30-96
E-mail: engel.t@freemail.hu
  Jáger Istánné Borhy Ildikó Telefon: (36) 787-016
E-mail: borhyildi@freemail.hu
  Kárpátiné Ézsiás Edit Telefon: +36-20-919-90-63
E-mail: edikarp@gmail.com
 

Kovácsné Halmai Rita

 
Telefon: +36-337-74-65
E-mail: kohari54@gmail.com

Luzsi Margó
 
 
     
 Palicz Zsuzsanna E-mail: palisa@brody.iif.hu
 Pfaffné Lovász Mária E-mail: marialidia56@gmail.com
  Poczik Istvánné E-mail: poczik.marcsi@freemail.hu
 Pintérné Pordány Mária E-mail: ppmarcsi@brody.iif.hu
 Sohajdáné Bajnok Katalin E-mail: sohajdanekati@t-online.hu
  Vitkóczi Jánosné E-mail: vitkoczine@gmail.com