A „Tündérek a mesékben” c. rajzpályázat eredménye

 
ÓVODÁSOK
 
 
DÍJAZOTT
 
Lovász Ágnes
6 éves
Csingiling - Barkácstündérek
GYVÓ Katona Úti Tagóvodája
Díjazott
Kolló Málna
6 éves
Csingiling
      -”-
Díjazott
Kormos Berill
5 éves
A tündérkirálynő
GYVÓ Jeruzsálem Úti Tagóvodája
Díjazott
Fekete Norina
6 éves
A háromágú tölgyfa tündére
GYVÓ Tündérket Tagóvoda
Díjazott
Széles Petra
5 ½ éves
Tündérszép Ilona és Árgyélus királyfi
Visontai Szivárvány Óvoda
Díjazott
 
KÜLÖNDÍJ
 
Sebestyén Viola
4 éves
A háromágú tölgyfa tündére
GYVÓ Platán Úti Tagóvodája
Különdíj
Gulyka Lotti
5 és fél
Álomtündér
GYVÓ Katona J. Úti Tagóvodája
Különdíj
Tyukodi Zsófia
5 éves
Rozália királykisasszony megmenti a tündérkirályságot
-”-
Különdíj
Kelemen Artúr
5 éves
Lola (Beck: Titoktündér)
GYVÓ Dobó Úti Tagóvodája
Különdíj
Horváth Petra
5 éves
A háromágú tölgyfa tündére
GYVÓ Tündérkert Tagóvoda
Különdíj
Tóth Liliána
6 éves
A háromágú tölgyfa tündére
 -”-
Különdíj
 
 
DICSÉRET
 
Dencs Kinga Luca
6 éves
Bagossy László: A sötétben látó tündér
GYVÓ Mátrafüredi Tagóvodája
Dícséret
Pásztor Laura
6 éves
Beck Andrea: Titoktündér
GYVÓ Katona J. Úti Tagóvodája
Dícséret
Polgár Liza
5 éves
Tündérverseny (Beck: Titoktündér)
GYVÓ Dobó Úti Tagóvodája
Dícséret
Kanálos Leila Kiara
6 éves
A háromágú tölgyfa tündére
GYVÓ Tündérkert Tagóvoda
Dícséret
Károlyi Molli
6 éves
A háromágú tölgyfa tündére
GYVÓ Tündérkert Tagóvoda
Dícséret
Csuvikovszki Dorka
6 éves
A három kívánság
Karácsondi ÁMK Óvoda
Dícséret
Mókus csoport
 
Bóbita
Karácsondi ÁMK Óvoda
Dícséret
 
ALSÓSOK
 
 
DÍJAZOTT
 
Szabó Réka Nóra
9 éves
Erdei tündérek
Kálváriaparti Ált. Isk.
Díjazott
Dencs Boróka Emese
8 éves
Lázár Ervin: A Hétfejű Tündér
II. Rákóczi F. Kat. Ált. Isk.
Díjazott
Szentpéteri Lili
9 éves
Berg Judit: Tündérváros – Panka
   -”-
Díjazott
Kovács Levente
4. o.
Az erdő tündére
Felsővárosi Ált. Isk.
Díjazott
Szécsényi Mária
4. o.
A színek tündére
   -”-
Díjazott
Rása Henrietta
4. b
A sötétség tündére
   -”-
Díjazott
Födő Míra
2. o.
Virágtündérek
Markazi Várvölgye Ált. Isk.
Díjazott
Mészáros Petra
2. o.
A virágok tündére
   -”-
Díjazott
Pesti Violetta
4. a
A Hétfejű Tündér
Hatvani 5. Sz. Ált. Isk.
Díjazott
 
KÜLÖNDÍJ
 
Balázsi Emma Hanka
4. c
A Virágtündér tánca
II. Rákóczi F. Kat. Ált. Isk.
Különdíj
Ráday Domonkos
4. c
Tündérfiú
    -”-
Különdíj
Szelva Zsófia
2. c
Az erdő tündére
Felsővárosi Ált. Isk.
Különdíj
Huszár Norbert
3. osztály
Fogtündér
Gyöngyösi Petőfi S. EGYMI
Különdíj
Ivanics Borostyán
3. osztály
Konyhatündér
    -”-
Különdíj
Kanalas Lívia
3. osztály
Tavasztündér
    -”-
Különdíj
László János
3. osztály
Virágtündér
    -”-
Különdíj
Vidák Amanda
3. osztály
Tündérkék
    -”-
Különdíj
Molnár Evelin
4. o.
A jótevő tündér
Gyöngyöshalászi Széchenyi  Ált. Isk.
Különdíj
 
DICSÉRET
 
Balog Nóra
1. c
A háromágú tölgyfa tündére
Arany János Ált. Isk.
Dícséret
Debreczeni Alexa
2. c
A szivárvány varázsa
  -”-
Dícséret
Horváth Hanna
3. b
Csingiling
  -”-
Dícséret
Sikora Balázs Kristóf
4. a
Csingiling
  -”-
Dícséret
Rédei Zita
9 éves
Tündérszép Ilona
II. Rákóczi F. Kat. Ált. Isk.
Dícséret
Rádai Benedek
1. c
Wass Albert: Tavak és erdők könyve - Bulámbuk
 -”-
Dícséret
Füleki Martin
4. c
Tündérfiú
 -”-
Dícséret
Madarász Roland
4. c
Tündérfiú
 -”-
Dícséret
Szűcs Emília
4. c
Tündérlányok tánca
 -”-
Dícséret
Antal Zsuzsanna
1. o
A víz tündére
Felsővárosi Ált. isk.
Dícséret
Klausmann Tamara
1. o.
A tenger tündére
-”-
Dícséret
Szentmihályi Dóra
2. o.
Tavasztündér
-”-
Dícséret
Zelei Anna
2. o.
Tótündér
-”-
Dícséret
Tiszóczki Réka
4. a
Az erdő tündére
-”-
Dícséret
Brezóczki Virág
4. b
Az én tündérem
-”-
Dícséret
Rábai Balázs
4. b
Az aranypálca
-”-
Dícséret
Horváth Bianka
2. o.
A Holdtündér
Markazi Várvölgye Ált. Isk.
Dícséret
Nagy Dániel
2. o.
A favágó és a vízitündér
-”-
Dícséret
Tóth Alexa
4. o.
Mese a tündér feleségről
Gyöngyöshalászi Széchenyi Ált. Isk.
Dícséret
Kasza Patrik Attila
1. a
A királyfi meg a két leány
Hatvani 5. sz. Ált. isk.
Dícséret
Kolesza Hanna Diána
1. a
A kis vadrózsa
-”-
Dícséret
Luda Botond
1. a
A kis gyufaáruslány
-”-
Dícséret
Nagy Orsolya
1. a
A kis gyufaáruslány
-”-
Dícséret
 
FELSŐSÖK
 
 
DÍJAZOTT
 
Kovács Pálma Dominika
5. o.
A vízitündér
Felsővárosi Ált. Isk.
Díjazott
Palik Gréta
5. o.
Virág tündér
-”-
Díjazott
Tóth Szonja Kiara
8. o.
Péteri Teréz: Mákszemtündérek nyara
Karácsondi Gönczy P. Ált. Isk.
Díjazott
Kovács Kamilla
13 éves
Őri István: A tündérkert virágai
Abasári Aba Sámuel Ált. Isk.
Díjazott
Kovács Márton
14 éves
Varga Katalin: Tündérek éjszakája
-”-
Díjazott
Szűcs Áron
5. b.
Az én álomtündérem
Ecsédi Richter Gedeon Ált. isk.
Díjazott
 
KÜLÖNDÍJ
 
Verhóczki Luca
8. o
Tündér
Egressy Béni Két Tan. Ny. Ált. Isk.
Különdíj
Bencsik Veronika
7. a
A nap és a hold cserélő tündére
Felsővárosi Ált. Isk.
Különdíj
Póka Alexandra
6. o.
Csingiling
Detki  Petőfi S. Ált. Isk.
Különdíj
Kispál Petra
5. o.
Mese a tündér feleségről
Gyöngyöshalászi Széchenyi Ált. Isk.
Különdíj
 
DICSÉRET
 
Szajkó Szintia
7. o.
A virágtündér
Egressy Béni Két Tan. Ny. Ált. Isk.
Dícséret
Szelva Krisztina
5. b
Az én álom tündérem
-”-
Dícséret
Rechtorisz Luca
6. o.
Az én virágtündérem
-”-
Dícséret
Lakatos Ilona
7. a
Selly Nayra
-”-
Dícséret
Rechtorisz Dorka
7. b
Az én virágtündérem
-”-
Dícséret
Tóth Tamara Leila
6. o.
J. M. Barrie: A fiú, aki sosem nő fel
Karácsond Gönczy Pál Ált. Isk.
Dícséret
Baranyi Veronika
5. o.
Pán Péter
Detki Petőfi S. Ált. Isk.
Dícséret
Hegedűs Panni
6. o.
Csingiling
-”-
Dícséret
Hováth Titanilla
7. o.
Az én csillagtündérem
Ecsédi Richter Gedeon Ált. Isk.
Dícséret
Németh Dorina
6. o.
Mese a tündér feleségről
Gyöngyöshalászi  Széchenyi Ált. Isk.
Dícséret
Farkas Réka
7. osztály
Stella ( Winx)
-”-
Dícséret
Gulyás Luca
8. o.
A jótevő tündér
-”-
Dícséret
 

 

Megosztás: 
Kategória: 
Hírek: