„Medve, farkas és róka koma a népmesékben” c. rajzpályázat eredménye

 A pályázatra 151 rajz érkezett, ebből 116 volt a kiírásnak megfelelő. 

 

 

Óvodások

1. helyezett Nemoda Fanni (5 éves, GYVÓ Dobó Úti Tagóvoda)
2. helyezett Major Roland (6 éves, GYVÓ Dobó Úti Tagóvoda)
3. helyezett Bóta Zsombor (5 éves, GYVÓ Jeruzsálem Úti Tagóvoda)
különdíj Sztankó Anna (5 éves, GYVÓ Mátrafüredi Tagóvoda)
dicséret Czene Petra (6 éves, GYVÓ Dobó Úti Tagóvoda)
dicséret Deák Borbála (6 éves, Szent Erzsébet Óvoda)
dicséret Szőke György (4 éves, Nagyréde, Kastély Óvoda)

Alsósok

1. helyezett Árvai H. Dóra (3. b, Egressy Béni Ált. Isk.)
1. helyezett Szabó Réka Nóra (7 éves, Kálváriaparti Ált. Isk.)
2. helyezett Kiss Letícia (2. b, Felsővárosi Ált. Isk.)
2. helyezett Rechtorisz Luca (4. o, Felsővárosi Ált. Isk.)
3. helyezett Macskásy Júlia (2. b, Felsővárosi Ált. Isk.)
3. helyezett Kovács Gréta (4. o. Felsővárosi Ált. Isk.)
különdíj Ary Csanád (10 éves, Rózsaszentmárton, Ált. Isk.)
különdíj Elek Erika (4. b, Hort, Batthyány J. Ált. isk.)
különdíj Kovács Pálma (3. o, Felsővárosi Ált. Isk.)
különdíj Kovács Zsófia (2. o, Nagyréde, Szent Imre Ált. isk.)
dicséret Altin Muhadri (2. b, Felsővárosi Ált. Isk.)
dicséret Bakos Viktória (4. b, Hort, Batthyány J. Ált. Isk.)
dicséret Brezóczki Virág (2. b, Felsővárosi Ált. Isk.)
dicséret Kátai Ádám (2. c, II. Rákóczi F. Kat. Ált. Isk.)
dicséret Lengyel Dorottya (3. a, Arany János Ált. Isk.)
dicséret Mészáros Réka (2. b, Felsővárosi Ált. Isk.)
dicséret Mészáros Szonja (4. b, Arany János Ált. Isk.)
dicséret Molnár Doroti Anna (2. c, II. Rákóczi F: Kat. Ált. Isk.)
dicséret Szűcs Csaba (4. o, Felsővárosi Ált. Isk.)

Felsősök

1. helyezett Antal Adrienn (8. c, II. Rákóczi F. Kat. Ált. Isk.)
1. helyezett Rudner Csenge (14 éves, Felsővárosi Ált. Isk.)
2. helyezett Jáborszky Dávid (Gyöngyöstarján, ÁMK)
2. helyezett Kecskés D. Dominika (5. a, II. Rákóczi F. Kat. Ált. Isk.)
3. helyezett Bencsik Viktória (5. o, Felsővárosi Ált. Isk.)
3. helyezett Takács Barbara (5. o, Nagyréde, Szent Imre Ált. Isk.)
különdíj Rechtorisz Dorka (5. o, Felsővárosi Ált. Isk.)
különdíj Szűcs Petra (5. o, Felsővárosi Ált. Isk.)
különdíj Kálmán Máté (6. o, Felsővárosi Ált. Isk.)
különdíj Angyal Hunor (7. o, Gyöngyöstarján ÁMK)
dicséret Lukóczki Anett (6. b, Hort, Batthyány J. Ált. Isk.)
dicséret Uszkó Dorka Csenge (7. b, Egressy Béni Ált. isk.)
dicséret Ary Zalán (15 éves, Autista Segítő Központ)

 

Kapcsolódó tartalmak
Kapcsolódó képgalériák: